*Untuk Masalah Pendaftaran dan Lupa Katalaluan Sahaja

Aras 1, Blok Temenggong
Seri Negeri, Hang Tuah Jaya,
75450 Ayer Keroh, Melaka
+606-3333333

Contact Person 1: Pentadbir Gerbang e-Bayar
Email : ebayar_admin@melaka.gov.my

Contact Person 2: Asaliza Binti Arsad
Email: asaliza@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 7749

Contact Person 3: Norfazlin binti Mohd Yusof
Email: norfazlin@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 7656

Lot 897, Wisma Air,
Jalan Hang Tuah,
75300 Melaka
aduan@samb.com.my
Telephone No: 1-800-88-5800

Contact Person 1: Mohd Zulhusni Bin Mohd
Email:Zulhusny@samb.com.my
Telephone No: 06-2921799

Contact Person 2: Nurul Syarina Binti Abdul Rahman
Email: rin@samb.com.my
Telephone No: 06-2835741

Contact Person 3: Junaidah Binti Jamar
Email:junaidah@melaka.gov.my
Telephone No:06-2921187

Aras Bawah, Menara MITC,
Jalan Konvesyen, 75450 Kompleks MITC,
Ayer Keroh Melaka.
cmi@melaka.gov.my

Contact Person 1: Maizatulhajah binti Zainal Abidin
Email: maizatul@melaka.gov.my
Telephone No: 06-2346612

Contact Person 2: Nazirah Bt. Haji Talib
Email: nazirah@melaka.gov.my
Telephone No: 06-2346619

Tingkat 4, Jalan KC 2,
Bangunan Kota Cemerlang,
Hang Tuah Jaya, Ayer Keroh,
75450 Melaka
tapem@melaka.gov.my

Contact Person 1: Fuzrahaner binti Rashid
Email: fuzrahaner@melaka.gov.my
Telephone No: 06-2333333 ext 3202

Contact Person 2: Hanim Azlia bte Zakaria
Email: hanim@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 3207

Aras 3 & 4, Blok Bentara,
Seri Negeri, Hang Tuah Jaya,
Ayer Keroh,
75450 Melaka
ebayar_comhub@melaka.gov.my

Contact Person1: Nora Mokhtar
Email: noramokhtar@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 7599

Contact Person 2: Mohd Fadzlezam Bin Sulaiman
Email: -
Telephone No: 06-3333333 ext 7290

Majlis Perbandaran Jasin,
77000 Jasin, Melaka
info@mpjasin.gov.my

Group Email : ebayar_mpj@mpjasin.gov.my

Contact Person (Teknologi Maklumat): Mohamad Fadzli Bin Muhamad Saleh
Email : fadzli@mpjasin.gov.my
Telephone No: 06-5291245 / 06-3333333 ext 2208

Contact Person (Teknologi Maklumat): Nurul Emieza Binti Mohd Sajali
Email : emieza@mpjasin.gov.my
Telephone No: 06-5291245 / 06-3333333 ext 2234

Contact Person (Kewangan): Rejab Bin Md Diah
Email :rejab@mpjasin.gov.my
Telephone No: 06-5291245 / 06-3333333 ext 2222

Contact Person (Kewangan): Junizza Imieyantie Binti Ibrahim
Email :junizza@mpjasin.gov.my
Telephone No: 06-5291245 / 06-3333333 ext 2207

Contact Person (Kewangan): Siti Fairuz Binti Abu Hasan
Email :fairuz@mpjasin.gov.my
Telephone No: 06-5291245 / 06-3333333 ext 2207

Jalan Dato' Dol Said
78000 Alor Gajah,
Melaka
mpag@mpag.gov.my

Contact Person (Teknologi Maklumat): Nor Elyani Binti Ramli
Email : norelyani@mpag.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 1209
Mobile Number:017-6664696

Contact Person (Kewangan): Rohila Binti Musiran
Email : rohila@mpag.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 1280
Mobile Number:012-6972220

Contact Person (Kewangan): Hayati Binti Abu Bakar
Email : hayati@mpag.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 1270
Mobile Number: 017-8478810

SF-01, Aras 2, Kompleks Melaka Mall,
Jalan Tun Razak-Lebuh Ayer Keroh,
Hang Tuah Jaya 75450,
Ayer Keroh, Melaka
admin@mphtj.gov.my

Contact Person 1: Safirul Amar bin Azmi
Email: amar@mphtj.gov.my
Telephone No: 06-2323773 ext 122

Zakat Melaka
NO 1,3 & 5,
Jalan PNBB 1, Pusat Niaga Bukit Baru,
Bandar Bukit Baru Seksyen IV, 75150 Bukit Baru, Melaka
06-2812443/2442/2441
info@zakatmelaka.com

Contact Person 1: Noorzakry Bin Nor Jamal
Email: noorzakry@zakatmelaka.com
Telephone No: 016-4408047

Contact Person2: Fazrul Aizad Bin Ayub
Email: fazrulaizad@zakatmelaka.com
Telephone No: 017-3913260

No. 9 – 1, Jalan TU 49A,
Kompleks Komersial Boulevard,
Taman Tasik Utama,
75450 Ayer Keroh, Melaka

Contact Person(Teknikal Sistem): Zoolzarizi bin Mohamad
Email: zoolzarizi@lpnm.gov.my
Telephone No: 06-2320450

Contact Person(Pengguna Sistem): Hairil Azmi bin Rabu
Email: hairil@lpnm.gov.my
Telephone No: 06-2320450

Contact Person(Unit Kewangan): Maziah binti Md Zin
Email: maziah@lpnm.gov.my
Telephone No: 06-2320450

Aras 1-2, Bangunan Wisma Negeri
Jalan Wisma Negeri
75450 Ayer Keroh
Melaka
ptg@melaka.gov.my

Telephone No:
Contact Person 1: Seksyen Hasil
Telephone No: 06 3333333 samb 5041

Contact Person 2: Seksyen Pendaftaran
Telephone No: 06 3333333 samb 5028 / 5029 / 5030

Contact Person 3: Seksyen Strata
Telephone No: 06 3333333 samb 5047

Contact Person 4:Seksyen Teknologi Maklumat
Telephone No: 06 3333333 samb 5052

78000 Alor Gajah,
Melaka
Telephone No:06-559 1203 ext : 1045 (Unit Hasil)

Contact Person 1: Hanif bin Baharom
Email : hanifbaharom@melaka.gov.my
Telephone No: 06-559 1203 ext : 1009

Contact Person 2: Liyana Fariha binti Ramli
Email : liyanafariha@melaka.gov.my
Telephone No: 06-559 1203 ext : 1011

Contact Person 3: Abd Rahim Bin Hamzah
Email : rahimhamzah@melaka.gov.my
Telephone No:06-559 1203 ext : 1025/1060

Contact Person 4: Noor Fazlina Binti Duanam
Email : noorfazlina@melaka.gov.my
Telephone No: 06-559 1203 ext : 1038/1018

Aras Bawah & Aras Satu, Bangunan Wisma Negeri
75450 Ayer Keroh
75450 MELAKA
pdtmt@melaka.gov.my Telephone No: 06 -333 3333

Contact Person 1: Unit Hasil
Telephone No: 06 -333 3333 ext 5096,5112,5111,5095,5119

Contact Person 2: Unit Pendaftaran
Telephone No: 06-3333333 samb 5104,5071,5076

Contact Person 3: Unit Teknologi Maklumat
Telephone No: 06-3333333 samb 5081, 5082

77000 Jasin
Melaka
infopdtjasin@melaka.gov.my Telephone No: 06-529 8124 (Unit Hasil)

Contact Person 1: Noorizan Binti Hassan (Unit Hasil)
Email : noorizan@melaka.gov.my
Telephone No: 06-529 8100 ext : 2033

Contact Person 2: Azlinah Binti Mohamed Aris (Unit Hasil)
Email : azlinah@melaka.gov.my
Telephone No: 06-529 8100 ext : 2051

Contact Person 3: Zaharah Binti Ismail (Unit IT)
Email : zaharah.ismail@melaka.gov.my
Telephone No: 06-529 8100 ext : 2028

Bangunan Graha Makmur
No, 1 Lebuh Ayer Keroh
75450 MELAKA
MELAKA BERSEJARAH
webmaster@mbmb.gov.my
Telephone No: 06-2326411

Contact Person 1: Nadiah Bte Abdul Samad
Telephone No:06 2859700 samb 6818

Contact Person 2: Aimi Rasyidah Bte Rafiee
Telephone No: 06 2859700 samb 6184

Contact Person 3:Muhammad Shazwan Bin Amzah
Telephone No: 06 2859700 samb 6744

Blok Shahbandar, Seri Negeri
Aras Bawah, Hang Tuah Jaya
Melaka, 75450 Ayer Keroh,
ebayar_ukt@melaka.gov.my
Telephone No: 606-230 7539

Contact Person 1:Norhayati binti Mohamed
Email: norhayatimohamed@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext : 7813

Contact Person 2:Suzeta binti Salleh Hudin
Email: suzeta.s@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext : 7543

Jalan Merdeka
Banda Hilir 75000
Melaka
XXXXXXXX
Telephone No: 06-2881100 / 06-2813366

Contact Person 1: XXX
Telephone No: 06 3333333 samb 5041

Contact Person 2: XXX
Telephone No: 06 3333333 samb 5028 , 5029, 5030

Contact Person 3:XXXXXX
Telephone No: 06 3333333 samb 5052

Level 9, Graha Maju Building
Jalan Graha Maju,
75300 Melaka
webmaster@ppspm.gov.my
Telephone No: 06 - 281 4322/23

Contact Person 1: XXXXXX
Telephone No: 06 3333333 samb 5041

Contact Person 2: xxxxxx
Telephone No: 06 3333333 samb 5028 , 5029, 5030

Contact Person 3:xxxxxxx
Telephone No: 06 3333333 samb 5052

Aras 5, Blok Bentara,
Seri Negeri, Hang Tuah Jaya,
75450 Ayer Keroh, Melaka
+606-3333333 ext 7206

Contact Person 1: Mohd Iqbal Bin Abdul Razif
Email : mdiqbal@melaka.gov.my
Telephone No: 06-3333333 ext 7689

Contact Person 2: Azizul Ariff Bin Md Zain
Email: azizul@melaka.gov.my
Telephone No: No : 06-3333333 ext 7219

Contact Person 4: Noorfirdahus Binti Sumar
Email: noorfirdahus@melaka.gov.my
Telephone No: 006-3333333 ext 7668

Majlis Agama Islam Melaka,
Pusat Islam Melaka, Bukit Palah,
75400, Melaka.
06-283 7416 / 283 2077 / 284 9809
admin@maim.gov.my

Contact Person 1: Rohaizah binti Abas
Email: rohaizah@maim.gov.my
Telephone No: 06-283 7416 ext : 107

Contact Person2: Joriza binti Jauhari
Email: joriza@maim.gov.my
Telephone No: 06-283 7416 ext : 108

Message Us


© Copyright E-Bayar Kerajaan Negeri Melaka 2021 version 2.0

Best viewed on Google Chrome, Mozilla Firefox & Internet Explorer 10.0 and above with resolution higher than 1360 x 768 pixels.